Lublin wśród najlepszych europejskich miast dla studentów

Amerykański magazyn studencki "College Magazine" umieścił Lublin na 7. miejscu rankingu europejskich miast najbardziej przyjaznych studentom. Lublin wyprzedził w klasyfikacji Paryż, Barcelonę i Edynburg. Na 1. miejscu znalazł się Londyn, a za stolicą Wielkiej Brytanii: Rzym, Dublin, Amsterdam, Istambuł i Berlin. 

"College Magazin" chwali Lublin za gościnność, zabytki, jedzenie, imprezy artystyczne i znakomite możliwości studiowania.

Ranking znajduje się pod linkiem: https://www.collegemagazine.com/top-10-european-cities-college-students/ 

Nowe specjalności

Oferta Wydziału Zamiejscowego w Lublinie poszerzyła się o nowe specjalności na kierunku pedagogika. Na studiach I stopnia pojawiła się pedagogika resocjalizacyjna, zaś na studiach II stopnia w systemie Kształcenia na Odległość: pedagogika penitencjarna, pedagogika kryminologiczno-sądowa, pedagogika profilaktyki i prewencji kryminalnej, pedagogika środowiskowa z terapią probacyjną oraz tak jak w przypadku studiów I stopnia, pedagogika resocjalizacyjna.

Targi edukacyjne

Przedstawiciele naszego Wydziału wzięli udział w targach edukacyjnych w Świdniku i Janowie Lubelskim. Uczelniane stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników targów, którzy - mamy nadzieję - wkrótce dołączą do grona studentów Wydziału Zamiejscowego w Lublinie. Przedstawiona podczas imprezy w Świdniku i Janowie Lubelskim oferta edukacyjna dotyczyła nie tylko studiów I i II stopnia, ale też podyplomowych oraz kursów i szkoleń.

Kiermasz wielkanocny

W dniach 8-9 kwietnia 2017 r. odbył się kiermasz produktów wielkanocnych, które wykonali podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Charytatywnym Stowarzyszeniu Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia” i Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Lublinie.

KONTAKT

Wydział Zamiejscowy w Lublinie
 
 ul. Słowicza 3

20-336 Lublin

 81 745 83 96

81 745 83 96 wew. 12